Pn - Pt 8:00 - 16:00
81 532 21 21
Lublin, ul Rusałka 17b

Terapia sokami – jak to działa?

Terapia sokami – jak to działa?

Wydaje nam się, że żyjemy zdrowo. Odpowiednio się odżywiamy, regularnie trenujemy i dbamy o higienę umysłu. Jednak co jakiś czas dopada nas zmęczenie, chandra, skóra robi się ziemista i sucha, brakuje nam energii i chęci do działania. Żyjąc w warunkach rozwiniętego społeczeństwa, w otoczeniu chemikaliów, spalin i stresu, nasz organizm prędzej czy później powie nam STOP. To moment na detoks, ale co najważniejsze – przeprowadzony w zdrowy i w pełni kontrolowany sposób. Jedną z dobrych alternatyw jest nasza nowa usługa – Zestawy Soków Oczyszczających.

Dieta sokowa – jak to działa?

Złe samopoczucie, obniżenie odporności i brak energii to objawy obecności toksyn w organizmie bądź niedoborów niezbędnych składników odżywczych, witamin i mikroelementów. Zazwyczaj jednak te dwa stany są ze sobą ściśle związane. Terapia świeżo wyciskanymi sokami załatwia dwa tematy jednocześnie. Nasze soki są wyciskane metodą coldpress w wyciskarkach wolnoobrotowych, dzięki czemu zawierają maksimum wartości odżywczych. To w zasadzie owoce i warzywa w formie płynnej, które dostarczamy bezpośrednio do organizmu. Świeżo wyciskane soki oczyszczające zawierają m. in. witaminy, minerały, enzymy i przeciwutleniacze. Należy podkreślić, że nasze produkty są dostarczane lokalnie, tuż po wyciśnięciu, aby zapobiec utlenianiu wartościowych substancji.

Świeżo i oczyszczająco

Proponujemy 3-dniowy detoks, w ramach którego każdego dnia dostarczymy 6 soków. To sześć porcji życiodajnych i oczyszczających substancji. Aby zwiększyć skuteczność kuracji, należy oprócz soków pić jedynie bardzo duże ilości wody oraz napary ziołowe. Efekty detoksu są widoczne niemal natychmiast. 3-dniowy detoks można przeprowadzić w dłuższy weekend czy podczas urlopu. To wspaniały prezent dla naszego organizmu. Warto spróbować choć raz, żeby przekonać się, jak wiele daje detoks warzywno-owocowy.

Sprawdź nas!

Zapisz się na Freshsletter!
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Zamów dietę
Zamów dietę testową
Dieta testowa
Skonfiguruj dietę