Image

Dieta Bez Laktozy

Potrzebujesz specjalnej diety bezlaktozowej, a nie masz czasu na przyrządzanie posiłków? Chcesz zapanować nad wagą swojego ciała, ale brakuje Ci wiedzy dotyczącej zdrowego żywienia? A może tylko odczuwasz chęć, by skosztować ciekawych dań bez mleka? Przygotowujemy pyszne śniadania, obiady, kolacje i desery w ramach diety bezlaktozowej dla mieszkańców Lublina i okolic. Przywozimy pod wskazany adres pudełka na cały dzień, pozwalając naszym klientom na cieszenie się życiem bez gotowania i stania w kolejkach sklepowych.

Dostępna kaloryczność

1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cena od 66 zł / dzień

Zamów

Cechy diety

Image

Tłuszcz
35%

Image

Białko
20%

Image

Węglowodany
45%

Image

Dieta bezlaktozowa przy nietolerancji laktozy

Wiele osób skarży się na niestrawność i bóle brzucha po spożyciu produktów mlecznych. To dla nich nasz lubelski catering przygotowuje dietę bezlaktozową - smaczne i zdrowe posiłki, które korzystnie wpływają na samopoczucie. Laktoza jest cukrem mlecznym złożonym z glukozy i galaktozy. U niektórych osób jelito cienkie produkuje zbyt mało laktazy, enzymu, który odpowiada za trawienie laktozy, przez co trafia ona do jelita grubego i w nim fermentuje. Wtedy osoba, która powinna być na diecie bezlaktozowej, odczuwa przykre dolegliwości w postaci wzdęć, gazów, złego samopoczucia. To wtedy powinna wyeliminować mleko oraz produkty mleczne.

Image

Dieta bez laktozy

Laktoza obecna jest w takich składnikach pokarmu jak mleko, śmietana, jogurt naturalny, kefir, ser twarogowy, feta, ser brie. Dla wielu osób unikanie tych produktów jest trudne, a dostępne przepisy na dania często je zawierają. Wyeliminowanie mleka i produktów mlecznych z diety może przysporzyć wiele problemów podczas gotowania. Lepiej to zadanie powierzyć specjalistom, którzy zmienią produkty mleczne na takie, które zapewnią odpowiednią porcję wapnia i witamin z grupy B. Może być to tofu, amarantus, sezam, mak, migdały, pożądane też są suszone owoce. W naszej firmie cateringowej jadłospis diety bez laktozy układa sprawdzony zespół: dietetyk i kucharze, którzy mimo ograniczeń wynikających z eliminacji potraw mlecznych, potrafią skomponować przepyszne dania smakujące każdemu.

Image

Bezlaktozowa dieta w Lublinie

Fresh Dieta, catering z Lublina, dowozi dietę bez laktozy do swoich klientów. Catering dietetyczny bez laktozy to codzienny zbilansowany zestaw dań przeznaczonych dla osób ze szczególną wrażliwością na występowanie laktozy w pożywieniu. Z codziennego menu diety dostarczanej do klientów na terenie Lublina wykluczone zostały produkty zawierające laktozę, a wykorzystywane są zamienniki: roślinne substytuty i nabiał, który jest wolny od laktozy. Możesz więc smacznie jeść, a nie musisz gotować. Pudełka dostarczane są codziennie pod drzwi, są hermetycznie zamykane i można je zabierać ze sobą do pracy, na uczelnię, spotkania. Zawartość wystarczy przełożyć na talerzyk i podgrzać lub zjeść na zimno.
Zamów dietę

Pozostałe diety

Image

Keto

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Pięć posiłków dziennie z dostawą do domu lub pracy, pyszne śniadania, obiady i kolacje, zbilansowane kalorie.

Cena od 66 zł / dzień

Image

Flexi-wybór dań

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Dieta Standard pomoże Ci przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe i zapewni prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Cena od 65 zł / dzień

Image

Diabetyk / Niski IG

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cukrzyca, nazywana często "cichym zabójcą", jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych schorzeń cywilizacyjnych.

Cena od 65 zł / dzień

Zobacz wszystkie diety