DIETA PUDEŁKOWA BEZ LAKTOZY


Dieta bez laktozy Lublin

Potrzebujesz specjalnej diety bezlaktozowej, a nie masz czasu na przyrządzanie posiłków? Chcesz zapanować nad wagą swojego ciała, ale brakuje Ci wiedzy dotyczącej zdrowego żywienia? A może tylko odczuwasz chęć, by skosztować ciekawych dań bez mleka? Przygotowujemy pyszne śniadania, obiady, kolacje i desery w ramach diety bezlaktozowej dla mieszkańców Lublina i okolic. Przywozimy pod wskazany adres pudełka na cały dzień, pozwalając naszym klientom na cieszenie się życiem bez gotowania i stania w kolejkach sklepowych.

Dieta bezlaktozowa przy nietolerancji laktozy

Wiele osób skarży się na niestrawność i bóle brzucha po spożyciu produktów mlecznych. To dla nich nasz lubelski catering przygotowuje dietę bezlaktozową - smaczne i zdrowe posiłki, które korzystnie wpływają na samopoczucie. Laktoza jest cukrem mlecznym złożonym z glukozy i galaktozy. U niektórych osób jelito cienkie produkuje zbyt mało laktazy, enzymu, który odpowiada za trawienie laktozy, przez co trafia ona do jelita grubego i w nim fermentuje. Wtedy osoba, która powinna być na diecie bezlaktozowej, odczuwa przykre dolegliwości w postaci wzdęć, gazów, złego samopoczucia. To wtedy powinna wyeliminować mleko oraz produkty mleczne.

Dieta bez laktozy

Laktoza obecna jest w takich składnikach pokarmu jak mleko, śmietana, jogurt naturalny, kefir, ser twarogowy, feta, ser brie. Dla wielu osób unikanie tych produktów jest trudne, a dostępne przepisy na dania często je zawierają. Wyeliminowanie mleka i produktów mlecznych z diety może przysporzyć wiele problemów podczas gotowania. Lepiej to zadanie powierzyć specjalistom, którzy zmienią produkty mleczne na takie, które zapewnią odpowiednią porcję wapnia i witamin z grupy B. Może być to tofu, amarantus, sezam, mak, migdały, pożądane też są suszone owoce. W naszej firmie cateringowej jadłospis diety bez laktozy układa sprawdzony zespół: dietetyk i kucharze, którzy mimo ograniczeń wynikających z eliminacji potraw mlecznych, potrafią skomponować przepyszne dania smakujące każdemu.

Kontroluj wagę na bezlaktozowej diecie

Dieta bez laktozy, którą dostarczamy mieszkańcom Lublina, dostępna jest w kilku wersjach. Możesz z pomocą dietetyka lub lekarza ustalić optymalną ilość spożywanych kalorii i wybrać pakiet, który pozwoli Ci schudnąć, przytyć lub ustabilizować wagę ciała. W pakiecie znajdziesz pięć posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dzięki temu zjesz regularnie smaczny i zdrowy posiłek.

Bezlaktozowa dieta w Lublinie

Fresh Dieta, catering z Lublina, dowozi dietę bez laktozy do swoich klientów. Catering dietetyczny bez laktozy to codzienny zbilansowany zestaw dań przeznaczonych dla osób ze szczególną wrażliwością na występowanie laktozy w pożywieniu. Z codziennego menu diety dostarczanej do klientów na terenie Lublina wykluczone zostały produkty zawierające laktozę, a wykorzystywane są zamienniki: roślinne substytuty i nabiał, który jest wolny od laktozy. Możesz więc smacznie jeść, a nie musisz gotować. Pudełka dostarczane są codziennie pod drzwi, są hermetycznie zamykane i można je zabierać ze sobą do pracy, na uczelnię, spotkania. Zawartość wystarczy przełożyć na talerzyk i podgrzać lub zjeść na zimno.

Zamów dietę