Image

Kuchnia Domowa

Nasz catering dietetyczny wychodzi z propozycją diety opartej na tradycyjnej kuchni domowej. Prezentowane menu oferuje szeroki wybór różnorodnych potraw, takich jak pierogi, bigos, klopsiki czy zupy, które zachwycą Twoje podniebienie.

Każde danie w naszym cateringu jest przygotowywane z najwyższą starannością, z wykorzystaniem świeżych warzyw, owoców oraz pełnowartościowych źródeł białka, takich jak chude mięso i ryby. To świetny sposób  na utrzymanie zbilansowanego żywienia, nawet jeżeli nie masz czasu na gotowanie. 

Dodatkowo nasza dieta oparta na kuchni polskiej jest dedykowana nie tylko miłośnikom tradycyjnych smaków, ale również dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie. 

Dostępna kaloryczność

S

M

L

Cena od 66 zł / dzień

Zamów

Cechy diety

Image

Tłuszcz
35%

Image

Białko
20%

Image

Węglowodany
45%

Image

Dla kogo Kuchnia Domowa?

Warto wybrać catering dietetyczny mający za podstawę posiłki kuchni polskiej z kilku powodów. Przede wszystkim dostarcza on odżywcze i zbilansowane potrawy, które są przygotowywane z najwyższą starannością pod kątem wartości odżywczych. Po drugie, oszczędza on Twój czas i wysiłek, ponieważ nie musisz się martwić o planowanie jadłospisu i przygotowywanie dań. Dzięki naszym usługom możesz cieszyć się nieustającą różnorodnością potraw. 

Nie wahaj się skorzystać z naszych usług cateringowych i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cieszą się zdrowymi i smacznymi posiłkami!

Image

Co znajdziesz w diecie ?

Dieta pudełkowa standardowa dostarczana przez nasz catering Fresh Dieta w Lublinie to zawsze bezpieczne i świeże produkty. Posiłki przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości owoców, warzyw, mięs, ryb i zbóż. Każde danie umieszczone jest w praktycznym, hermetycznie zapakowanym pudełku. Możesz je podgrzać lub zjeść na zimno. Pudełka możesz zabierać ze sobą do pracy, w trasę, na uczelnię czy na spotkanie ze znajomymi. Nasze posiłki zapewnią Ci energię do pracy, uprawiania sportu, do nauki oraz inne zajęcia. Nie tylko zaczniesz zdrowo się odżywiać, ale przestaniesz spędzać długie godziny w kuchni dzięki czemu zyskasz czas na własne przyjemności. Z naszym cateringiem możesz kontrolować swoją wagę, dobierając samodzielnie lub z pomocą dietetyka optymalną liczbę kalorii na każdy dzień.

Image

Jak zamówić dietę w Lublinie?

Wystarczy, że złożysz zamówienie za pośrednictwem naszej strony lub telefonicznie, wybierzesz kaloryczność diety, podasz adres i opłacisz posiłki, a codziennie pod Twoimi drzwiami, zawsze na czas, znajdzie się paczka z pudełkami pełnymi pysznych dań. Zapewniamy możliwość wykluczenia z posiłków nielubianych bądź nietolerowanych przez Ciebie produktów. Dlatego każdy jadłospis na dany dzień przygotowywany jest dla Ciebie indywidualnie według Twoich preferencji.

Zamów dietę

Pozostałe diety

Image

Keto

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Pięć posiłków dziennie z dostawą do domu lub pracy, pyszne śniadania, obiady i kolacje, zbilansowane kalorie.

Cena od 66 zł / dzień

Image

Flexi-wybór dań

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Dieta Standard pomoże Ci przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe i zapewni prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Cena od 65 zł / dzień

Image

Diabetyk / Niski IG

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cukrzyca, nazywana często "cichym zabójcą", jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych schorzeń cywilizacyjnych.

Cena od 65 zł / dzień

Zobacz wszystkie diety