Image

Dieta Bez Glutenu

Gotowanie obiadów, przygotowywanie śniadań i kolacji zajmuje wiele czasu. A kiedy nie możesz korzystać z typowych produktów dostępnych w sklepie ze względu na dietę bezglutenową, spędzasz w kuchni jeszcze więcej czasu. Daj sobie pomóc, wyręczymy Cię w przyrządzaniu posiłków. Dieta bezglutenowa w Lublinie jest dostępna dla każdego!

Dostępna kaloryczność

1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cena od 69 zł / dzień

Zamów

Cechy diety

Image

Tłuszcz
35%

Image

Białko
20%

Image

Węglowodany
45%

Image

Czym wyróżnia się nasza dieta bez glutenu?

Dieta bezglutenowa to taka, z której eliminuje się gluten. Gluten jest obecny z wielu produktach, przede wszystkim w zbożach używanych do wypieku chlebów, ciast, przygotowywania makaronów czy klusek. Jest mieszaniną białek: gluteliny i gliadyny. Białka te znajdują się między innymi w pszenicy, życie, jęczmieniu i owsie. Dieta bezglutenowa wymaga uwagi, ponieważ nie należy spożywać produktów zawierających gluten oraz ostrożnie należy wybierać produkty żywnościowe. W wielu potencjalnie bezpiecznych produktach, np. w wędlinach, zawartość glutenu jest ukryta. Dieta bezglutenowa pozwala na jedzenie takich produktów jak soja, kukurydza, proso, ryż, ziemniaki, gryka, soczewica, fasola, owoce i warzywa, orzechy, ryby i mięso. Dozwolona jest także kawa, herbata czy miód.

Image

Jakie dania znajdziesz w pudełkach?

Dieta pudełkowa bezglutenowa dostarczana przez nasz catering w Lublinie to zawsze bezpieczne, świeże produkty. Posiłki przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości owoców, warzyw, mięs, ryb i zbóż, które są bezpieczne dla osób wykluczających z diety gluten. Nad menu pracuje doświadczony specjalista, który dba o to, by dania były zbilansowane i zawierały właściwy współczynnik węglowodanów, białek i tłuszczów. Każde danie umieszczone jest w praktycznym, hermetycznie zapakowanym pudełku. Wystarczy, że wyjmiesz je na talerzyk i podgrzejesz albo zjesz na zimno. Pudełka możesz zabierać ze sobą do pracy, na uczelnię, na spotkanie ze znajomymi. Zamawiając dietę bez glutenu w Lublinie, otrzymasz codziennie 5 dań, które zapewnią Ci energię do pracy, uprawiania sportu, do nauki. Nie tylko zaczniesz jeść zdrowo i przestaniesz spędzać długie godziny w kuchni, ale także możesz kontrolować swoją wagę, dobierając samodzielnie lub z pomocą dietetyka optymalną liczbę kalorii na każdy dzień.

Image

Skorzystaj z diety pudełkowej bez glutenu w Lublinie

Nasi kucharze z Lublina przygotują dla Ciebie dietę bez glutenu według zaleceń sprawdzonego dietetyka. Smaczne dania przygotowane ze świeżych produktów, dostarczymy codziennie wprost pod Twoje drzwi. Do Ciebie należeć będzie tylko wybór kaloryczności oraz długości diety bez glutenu, a jeśli mieszkasz w Lublinie, nie zapłacisz dodatkowo za dostarczenie pudełek.

Zamów dietę

Pozostałe diety

Image

Keto

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Pięć posiłków dziennie z dostawą do domu lub pracy, pyszne śniadania, obiady i kolacje, zbilansowane kalorie.

Cena od 66 zł / dzień

Image

Flexi-wybór dań

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Dieta Standard pomoże Ci przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe i zapewni prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Cena od 65 zł / dzień

Image

Diabetyk / Niski IG

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cukrzyca, nazywana często "cichym zabójcą", jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych schorzeń cywilizacyjnych.

Cena od 65 zł / dzień

Zobacz wszystkie diety