Image

Dieta Bez Glutenu i Laktozy

Fresh Dieta w Lublinie przygotowuje dietę bezglutenową bez laktozy w postaci pięciu, zbilansowanych posiłków hermetycznie zapakowanych do pudełek. Produkty są świeże, z krótkim terminem ważności, naturalne i zdrowe, a każdy posiłek dostarcza odpowiedniej dawki kalorii, dzięki czemu można zapanować nad swoją wagą, poczuć się lżejszym i zdrowszym. Dieta bez glutenu i laktozy to doskonałe dania dostarczane prosto do domu. 

Dostępna kaloryczność

1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cena od 72 zł / dzień

Zamów

Cechy diety

Image

Tłuszcz
35%

Image

Białko
20%

Image

Węglowodany
45%

Image

Dieta bezglutenowa i bezlaktozowa

Przygotowujemy pyszne dania: śniadania, obiady, kolacje i desery dla mieszkańców Lublina i okolic, którzy wybierają dietę bez glutenu. Eliminujemy z niej do minimum gluten obecny w zbożach używanych do przygotowywania wielu dań: chlebów, ciast, makaronów, klusek. Nie znajdziesz więc w diecie bez laktozy i glutenu pszenicy, żyta, jęczmienia i owsa, za to otrzymasz soję, kukurydzę, ryż, ziemniaki, warzywa strączkowe i inne, owoce, orzechy, mięso czy ryby i to w formie pięciu zdrowych posiłków, które możesz ze sobą zabrać do pracy, do szkoły czy na spacer. 

Zła tolerancja laktozy dotyka wielu ludzi. Skarżą się oni na bóle brzucha, wzdęcia, biegunki, a nawet wymioty po zjedzeniu dań z produktami mlecznymi. Jeśli mieszkasz w Lublinie i skorzystasz z diety bez glutenu i laktozy otrzymasz codziennie pakiet dań, które nie tylko nie zawierają negatywnych dla Ciebie produktów zbożowych, ale także mleka i produktów mlecznych. Szkodliwa dla osób wrażliwych laktoza obecna jest między innymi w śmietanie, w jogurtach, kefirach, twarogach i serach, a wyeliminowanie tych produktów z kuchni często jest trudne.

Image

Dieta bezglutenowa i bez laktozy bez wysiłku

Przygotowanie zbilansowanych posiłków zajmuje sporo czasu, a tradycyjne przepisy opierają się na zbożach i produktach mlecznych. Jeśli czujesz się po takich daniach źle, masz wrażenie, że tracisz energię, często skarżysz się na bóle brzucha, powierz specjalistom układanie menu i przyrządzanie dań na cały tydzień. Przygotowywana w Lublinie dieta bez glutenu i nabiału zawiera odpowiednią porcję błonnika, witamin i minerałów, dostępna jest w formie diety z dopasowaną do potrzeb klienta kalorycznością. W naszej firmie cateringowej dietę bez laktozy i bez glutenu układa sprawdzony zespół: dietetyk i kucharze. Potrafią oni, pomimo ograniczeń, skomponować przepyszne dania, które smakują każdemu. 

Image

Dieta bezglutenowa i bezlaktozowa w Lublinie

Fresh Dieta, catering z Lublina, dowozi dietę bezglutenową i bezlaktozową do swoich klientów. Catering dietetyczny bez glutenu i bez laktozy to zestaw dań przeznaczonych dla osób szczególnie wrażliwych na występowanie laktozy i glutenu w pożywieniu. Z posiłków wykluczone zostały produkty zawierające laktozę i gluten i zastąpione zamiennikami, które są równie zdrowe i smaczne, ale nie szkodzą. Pudełka dostarczane są codziennie pod drzwi, a ich zawartość wystarczy przełożyć na talerzyk, podgrzać lub zjeść na zimno. 

Zamów dietę

Pozostałe diety

Image

Keto

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Pięć posiłków dziennie z dostawą do domu lub pracy, pyszne śniadania, obiady i kolacje, zbilansowane kalorie.

Cena od 66 zł / dzień

Image

Flexi-wybór dań

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Dieta Standard pomoże Ci przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe i zapewni prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Cena od 65 zł / dzień

Image

Diabetyk / Niski IG

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cukrzyca, nazywana często "cichym zabójcą", jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych schorzeń cywilizacyjnych.

Cena od 65 zł / dzień

Zobacz wszystkie diety