DIETA PUDEŁKOWA BEZ GLUTENU I LAKTOZY


Dieta bez glutenu i laktozy Lublin 

Fresh Dieta w Lublinie przygotowuje dietę bezglutenową bez laktozy w postaci pięciu, zbilansowanych posiłków hermetycznie zapakowanych do pudełek. Produkty są świeże, z krótkim terminem ważności, naturalne i zdrowe, a każdy posiłek dostarcza odpowiedniej dawki kalorii, dzięki czemu można zapanować nad swoją wagą, poczuć się lżejszym i zdrowszym. Dieta bez glutenu i laktozy to doskonałe dania dostarczane prosto do domu. 

Dieta bezglutenowa

Przygotowujemy pyszne dania: śniadania, obiady, kolacje i desery dla mieszkańców Lublina i okolic, którzy wybierają dietę bez glutenu. Eliminujemy z niej do minimum gluten obecny w zbożach używanych do przygotowywania wielu dań: chlebów, ciast, makaronów, klusek. Nie znajdziesz więc w diecie bez laktozy i glutenu pszenicy, żyta, jęczmienia i owsa, za to otrzymasz soję, kukurydzę, ryż, ziemniaki, warzywa strączkowe i inne, owoce, orzechy, mięso czy ryby i to w formie pięciu zdrowych posiłków, które możesz ze sobą zabrać do pracy, do szkoły czy na spacer. 

Dieta bezlaktozowa 

Zła tolerancja laktozy dotyka wielu ludzi. Skarżą się oni na bóle brzucha, wzdęcia, biegunki, a nawet wymioty po zjedzeniu dań z produktami mlecznymi. Jeśli mieszkasz w Lublinie i skorzystasz z diety bez glutenu i laktozy otrzymasz codziennie pakiet dań, które nie tylko nie zawierają negatywnych dla Ciebie produktów zbożowych, ale także mleka i produktów mlecznych. Szkodliwa dla osób wrażliwych laktoza obecna jest między innymi w śmietanie, w jogurtach, kefirach, twarogach i serach, a wyeliminowanie tych produktów z kuchni często jest trudne.

Dieta bezglutenowa i bez laktozy bez wysiłku

Przygotowanie zbilansowanych posiłków zajmuje sporo czasu, a tradycyjne przepisy opierają się na zbożach i produktach mlecznych. Jeśli czujesz się po takich daniach źle, masz wrażenie, że tracisz energię, często skarżysz się na bóle brzucha, powierz specjalistom układanie menu i przyrządzanie dań na cały tydzień. Przygotowywana w Lublinie dieta bez glutenu i nabiału zawiera odpowiednią porcję błonnika, witamin i minerałów, dostępna jest w formie diety z dopasowaną do potrzeb klienta kalorycznością. W naszej firmie cateringowej dietę bez laktozy i bez glutenu układa sprawdzony zespół: dietetyk i kucharze. Potrafią oni, pomimo ograniczeń, skomponować przepyszne dania, które smakują każdemu. 

Odchudzaj się na diecie bezglutenowej bez laktozy

Dieta bezglutenowa i bez laktozy, którą dostarczamy mieszkańcom Lublina, ma różne proporcje. Możesz z pomocą swojego lekarza lub dietetyka ustalić, jaka ilość kalorii pozwoli Ci zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli chcesz, możesz wybrać także dietę, która pomoże Ci przytyć lub zachować aktualną wagę. W pakiecie Fresh Dieta znajdziesz pięć posiłków, dzięki którym wreszcie zaczniesz jeść regularnie smaczne i zdrowe dania. 

 

Dieta bezglutenowa i bezlaktozowa w Lublinie

Fresh Dieta, catering z Lublina, dowozi dietę bezglutenową i bezlaktozową do swoich klientów. Catering dietetyczny bez glutenu i bez laktozy to zestaw dań przeznaczonych dla osób szczególnie wrażliwych na występowanie laktozy i glutenu w pożywieniu. Z posiłków wykluczone zostały produkty zawierające laktozę i gluten i zastąpione zamiennikami, które są równie zdrowe i smaczne, ale nie szkodzą. Pudełka dostarczane są codziennie pod drzwi, a ich zawartość wystarczy przełożyć na talerzyk, podgrzać lub zjeść na zimno. 

Zamów dietę