DIETA PUDEŁKOWA STANDARD


Dieta standard Lublin

Masz już dość spędzania wielu godzin przy sporządzaniu posiłków? Nie masz pomysłu na posiłki a pragniesz nowych smaków? A może chcesz zbilansować swoją dietę o odpowiedni rozkład węglowodanów, białek i tłuszczy? Przygotujemy smakowite śniadania, obiady, kolacje i desery według Twoich preferencji, które dostarczymy Ci pod wskazany adres.

Dla kogo Dieta Standard?

Dieta Standard to idealny wybór dla wszystkich osób pragnących prawidłowo się odżywiać, chcących w racjonalny sposób zredukować lub utrzymać na odpowiednim poziomie swoją masę ciała, dbając jednocześnie o zdrowie i samopoczucie. Jeśli chcesz mieć prawidłowo zbilansowane posiłki to ta dieta jest właśnie dla Ciebie. Stosowanie diety standard wraz z włączeniem aktywności fizycznej umożliwi Ci utratę wagi oraz pozwoli utrzymać zredukowane kilogramy.

Dieta Standard obejmuje 5 odpowiednio zbilansowanych dla Ciebie posiłków, na które składają się: I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Każde z dań powstaje we współpracy z naszym dietetykiem, więc możesz być pewien, że dostarczy Ci niezbędnych wartości odżywczych, które poprawią funkcjonowanie Twojego organizmu.

Co znajdziesz w diecie standard?

Dieta pudełkowa standardowa dostarczana przez nasz catering Fresh Dieta w Lublinie to zawsze bezpieczne i świeże produkty. Posiłki przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości owoców, warzyw, mięs, ryb i zbóż. Każde danie umieszczone jest w praktycznym, hermetycznie zapakowanym pudełku. Możesz je podgrzać lub zjeść na zimno. Pudełka możesz zabierać ze sobą do pracy, w trasę, na uczelnię czy na spotkanie ze znajomymi. Nasze posiłki zapewnią Ci energię do pracy, uprawiania sportu, do nauki oraz inne zajęcia. Nie tylko zaczniesz zdrowo się odżywiać, ale przestaniesz spędzać długie godziny w kuchni dzięki czemu zyskasz czas na własne przyjemności. Z naszym cateringiem możesz kontrolować swoją wagę, dobierając samodzielnie lub z pomocą dietetyka optymalną liczbę kalorii na każdy dzień.

Jak zamówić dietę standard w Lublinie?

Wystarczy, że złożysz zamówienie za pośrednictwem naszej strony lub telefonicznie, wybierzesz kaloryczność diety, podasz adres i opłacisz posiłki, a codziennie pod Twoimi drzwiami, zawsze na czas, znajdzie się paczka z pudełkami pełnymi pysznych dań. Zapewniamy możliwość wykluczenia z posiłków nielubianych bądź nietolerowanych przez Ciebie produktów. Dlatego każdy jadłospis na dany dzień przygotowywany jest dla Ciebie indywidualnie według Twoich preferencji.

Zamów dietę