DIETA PUDEŁKOWA DLA SPORTOWCÓW


Dieta sportowca Lublin

Bijesz kolejne rekordy, wyciskasz z siebie ostatnie poty, zmieniasz treningi w zależności od potrzeb, by stawać się coraz lepszym? Zadbać musisz nie tylko o czas na siłownię, bieganie czy pływanie, ale także o zbilansowane, smaczne posiłki. Dieta Sport w Lublinie z cateringu Fresh Dieta powstała z myślą o zawodowych i amatorskich sportowcach, którzy mają większe niż przeciętne zapotrzebowanie na kalorie, białko i energetyzujące węglowodany. Odpowiednia dieta przekłada się korzystnie na funkcjonowanie obciążonego organizmu, wpływa na siły witalne i zdrowie wszystkich organów. 

Dieta dla sportowca amatora i zawodowca

Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport zawodowo, czy jest to tylko Twoje hobby, właściwe odżywianie powinno być dla Ciebie tak samo ważne, jak odpowiedni strój i buty. Warto pomyśleć o zdrowym i odpowiednio zbilansowanym cateringu dietetycznym dla sportowców. W Lublinie zamówisz kompleksową dietę na cały tydzień. Nasi dietetycy razem z doświadczonymi kucharzami dbają o to, by dieta pudełkowa dla sportowców zawierała bardzo różne posiłki. Są one oparte na węglowodanach, które szybko dostarczają energii, właściwej dla sportowców ilości białka oraz tłuszczów. 

Co znajdziesz w daniach diety sportowca?

Dieta Sport dostarczana w Lublinie pod adres wskazany przez klienta obejmuje pięć posiłków dziennie: śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Znajdziesz w nich dania z produktów ze wszystkich grup spożywczych: 

  • najwyższej jakości mięsa,
  • ryby,
  • jaja,
  • nabiał,
  • produkty zbożowe,
  • nasiona,
  • orzechy,
  • warzywa, w tym strączkowe,
  • owoce.

Dania mają formę kotletów, sycących zup, surówek, sałatek, przekąsek i smacznych koktajli, które można zabrać ze sobą na trening. 

Jaka dieta dla sportowców?

Jeśli uprawiasz bieganie, pływanie, kolarstwo, gry zespołowe, zadbaj o to, by Twoja dieta zawierała odpowiednią ilość węglowodanów, zwłaszcza złożonych, które stopniowo uwalniają energię i regulują poziom cukru we krwi. W pudełkach więc znajdziesz wysokiej jakości pieczywo, ziemniaki, ryż, makaron, kasze i pełnoziarniste płatki zbożowe. By szybko zregenerować mięśnie i zapobiec kontuzji niezbędne jest także spożywanie białka. Do wartościowych źródeł białka, które obecne są w daniach naszego lubelskiego cateringu dietetycznego dla sportowców, należą: chude mięso, ryby, jaja, nabiał, nasiona roślin strączkowych. Wszystkie te składniki znajdziesz w daniach na każdy dzień.

Zamów dietę dla sportowców w Lublinie

Jeśli mieszkasz w Lublinie, możesz skorzystać z cateringu dietetycznego dla sportowców Fresh Dieta. Dostarczamy codziennie pakiet świeżych dań, w których nie ma konserwantów, barwników i zbędnych dodatków oraz wypełniaczy. To tylko domowe, przygotowywane w kuchni posiłki, hermetycznie zapakowane do pudełek. Wystarczy je podgrzać albo zjeść na zimno, można je także zabrać do pracy, uczelnię czy na trening. Z cateringiem nie musisz martwić się o zakupy, gotowanie i sprzątanie kuchni, możesz skupić się na tym, co naprawdę jest dla Ciebie ważne. O wartości odżywcze posiłków, ich jakość i smak zadba nasz zespół doskonałych kucharzy. 

Zamów dietę