Image

Dieta Sport

Bijesz kolejne rekordy, wyciskasz z siebie ostatnie poty, zmieniasz treningi w zależności od potrzeb, by stawać się coraz lepszym? Zadbać musisz nie tylko o czas na siłownię, bieganie czy pływanie, ale także o zbilansowane, smaczne posiłki. Dieta Sport w Lublinie z cateringu Fresh Dieta powstała z myślą o zawodowych i amatorskich sportowcach, którzy mają większe niż przeciętne zapotrzebowanie na kalorie, białko i energetyzujące węglowodany. Odpowiednia dieta przekłada się korzystnie na funkcjonowanie obciążonego organizmu, wpływa na siły witalne i zdrowie wszystkich organów. 

Dostępna kaloryczność

1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

3000
kcal

Cena od 72zł / dzień

Zamów

Cechy diety

Image

Tłuszcz
do 35%

Image

Białko
do 30%

Image

Węglowodany
do 50%

Image

Dieta dla sportowca amatora i zawodowca

Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport zawodowo, czy jest to tylko Twoje hobby, właściwe odżywianie powinno być dla Ciebie tak samo ważne, jak odpowiedni strój i buty. Warto pomyśleć o zdrowym i odpowiednio zbilansowanym cateringu dietetycznym dla sportowców. W Lublinie zamówisz kompleksową dietę na cały tydzień. Nasi dietetycy razem z doświadczonymi kucharzami dbają o to, by dieta pudełkowa dla sportowców zawierała bardzo różne posiłki. Są one oparte na węglowodanach, które szybko dostarczają energii, właściwej dla sportowców ilości białka oraz tłuszczów. 
Image

Co znajdziesz w daniach diety dla sportowca?

Dieta Sport dostarczana w Lublinie pod adres wskazany przez klienta obejmuje pięć posiłków dziennie: śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Znajdziesz w nich dania z produktów ze wszystkich grup spożywczych:

  • najwyższej jakości mięsa,
  • ryby,
  • jaja,
  • nabiał,
  • produkty zbożowe,
  • nasiona,
  • orzechy,
  • warzywa, w tym strączkowe,
  • owoce.

Dania mają formę kotletów, sycących zup, surówek, sałatek, przekąsek i smacznych koktajli, które można zabrać ze sobą na trening.

Image

Zamów dietę dla sportowców w Lublinie

Jeśli mieszkasz w Lublinie, możesz skorzystać z cateringu dietetycznego dla sportowców Fresh Dieta. Dostarczamy codziennie pakiet świeżych dań, w których nie ma konserwantów, barwników i zbędnych dodatków oraz wypełniaczy. To tylko domowe, przygotowywane w kuchni posiłki, hermetycznie zapakowane do pudełek. Wystarczy je podgrzać albo zjeść na zimno, można je także zabrać do pracy, uczelnię czy na trening. Z cateringiem nie musisz martwić się o zakupy, gotowanie i sprzątanie kuchni, możesz skupić się na tym, co naprawdę jest dla Ciebie ważne. O wartości odżywcze posiłków, ich jakość i smak zadba nasz zespół doskonałych kucharzy. 

Zamów dietę

Pozostałe diety

Image

Keto

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Pięć posiłków dziennie z dostawą do domu lub pracy, pyszne śniadania, obiady i kolacje, zbilansowane kalorie.

Cena od 66 zł / dzień

Image

Flexi-wybór dań

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Dieta Standard pomoże Ci przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe i zapewni prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Cena od 65 zł / dzień

Image

Diabetyk / Niski IG

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cukrzyca, nazywana często "cichym zabójcą", jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych schorzeń cywilizacyjnych.

Cena od 65 zł / dzień

Zobacz wszystkie diety