DIETA PUDEŁKOWA BEZ RYB


Dieta bez ryb Lublin 

Jeśli nie przepadasz za owocami morza i rybami, nie musisz zmuszać się do ich jedzenia. Specjalnie dla osób z Lublina, które nie jadają ryb, przygotowaliśmy bezrybną dietę pudełkową. Zawiera ona zbilansowane posiłki, dzięki którym zapanujesz nad wagą swojego ciała, poczujesz przypływ energii i nie spędzisz wiele czasu w kuchni czy na zakupach. Dieta bezrybna w Lublinie jest dostępna dla każdego. 

Nie lubisz ryb? Wciąż możesz jeść zdrowo

Chociaż wielu lekarzy i dietetyków zachęca do jedzenia ryb, zdajemy sobie sprawę z tego, że są osoby, które za nimi nie przepadają. Ryby są bogatym źródłem minerałów: fosforu, potasu, magnezu, witam: A, D, E, B, czy prozdrowotnych kwasów tłuszczowych. A do tego często są niskokaloryczne. Mają jednak bardzo charakterystyczny zapach, który wielu osobom nie odpowiada. Żeby urozmaicić dietę i dostarczyć wielu składników mineralnych i witamin, trzeba ryby rozsądnie zastąpić innymi składnikami pokarmów. Nad jadłospisem diety bezrybnej czuwa więc kucharz i dietetyk, osoby, które doskonale wiedzą, czego potrzeba, by jeść zdrowo. Dlatego w pięciu pudełkach z daniami od Fresh Dieta otrzymasz kompozycje zbilansowanych składników w formie pysznych śniadań, lunchów, obiadów, podwieczorków i kolacji. 

Co znajdziesz w diecie pudełkowej bez ryb?

W przygotowywanej w Lublinie diecie pudełkowej bez ryb znajdziesz posiłki złożone z węglowodanów, tłuszczy i białek w proporcjach pozwalających na poprawę samopoczucia, kondycji i regulację wagi ciała. Dieta bez ryb składa się z posiłków powstałych na bazie klasycznej diety, opiera się na zdrowych, sezonowych produktach, takich jak warzywa, owoce, mięsa, produkty zbożowe. Jest ona dostępna w różnych wariantach kalorycznych, które można dobrać do swojego stylu życia i indywidualnych potrzeb organizmu. Na pudełkowej diecie bezrybnej można schudnąć, przytyć, jeśli jest taka potrzeba, utrzymać wagę. Dietę dopasować można do potrzeb osoby wysportowanej i aktywnej oraz takiej, która większość dnia spędza w biurze. 

Komu polecamy dietę bezrybną?

Dieta pudełkowa bezrybna stworzona została z myślą o mieszkańcach Lublina, którzy chcą korzystać z wygody, jaką niesie dieta pudełkowa, ale jednocześnie chcą wykluczyć rybę ze swojej diety. Dieta pudełkowa bezrybna jest odpowiednia dla osób, które jedzą zdrowo i smacznie, którym zależy na poprawie samopoczucia i na zwiększeniu poziomu energii życiowej. Nasz lubelski catering przygotowuje nie tylko dietę bez ryb, ale także diety wykluczające gluten, produkty mleczne czy diety wegetariańskie. 

Posiłki w diecie bez ryb

Dieta bez ryb, którą przygotowujemy i dostarczamy w Lublinie, zawiera posiłki ze zdrowym mięsem białym oraz czerwonym, owocowe i warzywne sałatki z produktów lokalnych, sycące koktajle i słodkie, ale jednocześnie dietetyczne desery. Żeby zamówić dietę bez ryb z dostawą w Lublinie, wystarczy, że wybierzesz odpowiednią kaloryczność diety, podasz swoje dane, opłacisz zamówienie. Po aktywacji diety codziennie i na czas otrzymasz pakiet pudełek. Pudełka są opisane i zawierają pełnowartościowe dania do spożycia na zimno lub na ciepło. Stosujemy trwałe pudełka, które zapewniają bezpieczeństwo posiłkom, dlatego dania możesz zabierać ze sobą, np. do pracy. 

Zamów dietę