Image

Dieta Bez Ryb

Jeśli nie przepadasz za owocami morza i rybami, nie musisz zmuszać się do ich jedzenia. Specjalnie dla osób z Lublina, które nie jadają ryb, przygotowaliśmy bezrybną dietę pudełkową. Zawiera ona zbilansowane posiłki, dzięki którym zapanujesz nad wagą swojego ciała, poczujesz przypływ energii i nie spędzisz wiele czasu w kuchni czy na zakupach. Dieta bezrybna w Lublinie jest dostępna dla każdego

Dostępna kaloryczność

1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cena od 68 zł / dzień

Zamów

Cechy diety

Image

Tłuszcz
35%

Image

Białko
20%

Image

Węglowodany
45%

Image

Nie lubisz ryb? Wciąż możesz jeść zdrowo

Chociaż wielu lekarzy i dietetyków zachęca do jedzenia ryb, zdajemy sobie sprawę z tego, że są osoby, które za nimi nie przepadają. Ryby są bogatym źródłem minerałów: fosforu, potasu, magnezu, witam: A, D, E, B, czy prozdrowotnych kwasów tłuszczowych. A do tego często są niskokaloryczne. Mają jednak bardzo charakterystyczny zapach, który wielu osobom nie odpowiada. Żeby urozmaicić dietę i dostarczyć wielu składników mineralnych i witamin, trzeba ryby rozsądnie zastąpić innymi składnikami pokarmów. Nad jadłospisem diety bezrybnej czuwa więc kucharz i dietetyk, osoby, które doskonale wiedzą, czego potrzeba, by jeść zdrowo. Dlatego w pięciu pudełkach z daniami od Fresh Dieta otrzymasz kompozycje zbilansowanych składników w formie pysznych śniadań, lunchów, obiadów, podwieczorków i kolacji. 

Image

Co znajdziesz w diecie pudełkowej bez ryb?

W przygotowywanej w Lublinie diecie pudełkowej bez ryb znajdziesz posiłki złożone z węglowodanów, tłuszczy i białek w proporcjach pozwalających na poprawę samopoczucia, kondycji i regulację wagi ciała. Dieta bez ryb składa się z posiłków powstałych na bazie klasycznej diety, opiera się na zdrowych, sezonowych produktach, takich jak warzywa, owoce, mięsa, produkty zbożowe. Jest ona dostępna w różnych wariantach kalorycznych, które można dobrać do swojego stylu życia i indywidualnych potrzeb organizmu. Na pudełkowej diecie bezrybnej można schudnąć, przytyć, jeśli jest taka potrzeba, utrzymać wagę. Dietę dopasować można do potrzeb osoby wysportowanej i aktywnej oraz takiej, która większość dnia spędza w biurze. 

Image

Posiłki w diecie bez ryb

Dieta bez ryb, którą przygotowujemy i dostarczamy w Lublinie, zawiera posiłki ze zdrowym mięsem białym oraz czerwonym, owocowe i warzywne sałatki z produktów lokalnych, sycące koktajle i słodkie, ale jednocześnie dietetyczne desery. Żeby zamówić dietę bez ryb z dostawą w Lublinie, wystarczy, że wybierzesz odpowiednią kaloryczność diety, podasz swoje dane, opłacisz zamówienie. Po aktywacji diety codziennie i na czas otrzymasz pakiet pudełek. Pudełka są opisane i zawierają pełnowartościowe dania do spożycia na zimno lub na ciepło. Stosujemy trwałe pudełka, które zapewniają bezpieczeństwo posiłkom, dlatego dania możesz zabierać ze sobą, np. do pracy. 

Zamów dietę

Pozostałe diety

Image

Keto

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Pięć posiłków dziennie z dostawą do domu lub pracy, pyszne śniadania, obiady i kolacje, zbilansowane kalorie.

Cena od 66 zł / dzień

Image

Flexi-wybór dań

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Dieta Standard pomoże Ci przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe i zapewni prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Cena od 65 zł / dzień

Image

Diabetyk / Niski IG

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cukrzyca, nazywana często "cichym zabójcą", jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych schorzeń cywilizacyjnych.

Cena od 65 zł / dzień

Zobacz wszystkie diety