Image

Post Warzywno-owocowy

Dieta postna przygotowana przez nasz catering z Lublina to propozycja dla zwolenników postów odchudzających i oczyszczających organizm. Bazująca na doświadczeniach i zaleceniach dr Ewy Dąbrowskiej, ale przygotowana przez naszych dietetyków i kucharzy dieta pudełkowa, opiera się na zbilansowanych posiłkach całkowicie składających się z warzyw i owoców. 

Dostępna kaloryczność

800
kcal

Cena od 82zł / dzień

Zamów
Image

Zasady diety postnej

Coraz więcej mieszkańców Lublina docenia działanie diety postnej. Ma ona charakter leczniczej głodówki, która nie może trwać dłużej niż 4-5 tygodni. Ma na celu oczyszczenie organizmu, odtrucie go i regenerację. Jest bardzo trudna do przeprowadzenia w domowych warunkach przez osoby nieświadome zasad prawidłowego żywienia, dlatego przerywany post w formie diety pudełkowej będzie bezpieczniejszy, ale i nie wymaga robienia zakupów, czy spędzania czasu w kuchni.

Czego nie znajdziesz w pudełkach diety postnej z Lublina? Wyeliminowane z dań zostają takie produkty jak mięso, ryby, nabiał, cukier, wszelkie słodycze, produkty wysoko przetworzone. Nie otrzymasz także w daniach zbóż, nasion, pestek, orzechów, warzyw strączkowych, ziemniaków. Osoby na diecie Fresh Post odżywają się tylko niskokalorycznymi warzywami i owocami w formie dań, soków czy koktajli. Podstawą diety postnej są takie warzywa jak marchew, seler, buraki, rzodkiewka, pietruszka, kapusta, kalafior, brokuł. W daniach znajdziesz także dynię, kabaczki, ogórki, pomidory, paprykę, szpinak. Doskonałe są także sałaty, kiszonki, świeże zioła, a wszystko doprawione jest do smaku przyprawami bez dodatków i małą ilością soli. W diecie postnej stosuje się jabłka, grejpfruty, cytryny, herbaty ziołowe i owocowe, świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców, wywary z warzyw.

Image

Dieta postna — dania warzywno-owocowe

Dieta postna z cateringu Fresh Dieta w Lublinie to kuracja niskokaloryczna. Jej celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn, a tym samym poprawienie zdrowia i samopoczucia. Dzienna dawka kalorii pozwala na codzienne, normalnie funkcjonowanie, ale może pomóc w pozbyciu się nadwagi, powstałych złogów w jelitach, wpływa korzystnie na samopoczucie, dostarcza sporo błonnika, witamin i minerałów. Dieta Fresh Post bazuje na sprawdzonych surowcach o niskiej zawartości skrobi i o niskiej wartości kalorycznej. W jadłospisie ma źródeł białek oraz tłuszczy, dlatego organizm wykorzystuje zapasy własnych białek oraz nagromadzonego tłuszczu. Na początku zwolennicy diety postnej odczuwają głód, który zanika po 2-5 dniach. 

Image

Co zyskasz, stosując dietę postną z pudełek?

Jeśli mieszkasz w Lublinie, możesz zamówić dietę postną z pudełek. Dieta postna ma za zadanie poprawić funkcjonowanie całego organizmu, zwiększyć odporność, poprawić jakość snu i koncentracji. Regularne oczyszczanie organizmu i wagi ciała profilaktycznie działa w przypadku wielu chorób cywilizacyjnych i w nowotworach. Jeśli zamówisz dietę pudełkową Post w Lublinie, codziennie dostawca Fresh Dieta dostarczy pod Twoje drzwi niskokaloryczne dania. Na początku Twój organizm usunie zgromadzoną wodę, a energię zacznie czerpać z zapasów, które często odkładają się na brzuchu czy na biodrach. Kiedy organizm wykorzysta stare komórki, rozpocznie się proces jego regeneracji. Zmniejszą się obrzęki, złagodzą stany zapalne. Przed przejściem na dietę postną polecamy jednak skonsultowanie się z lekarzem lub dietetykiem. 

Zamów dietę

Pozostałe diety

Image

Keto

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Pięć posiłków dziennie z dostawą do domu lub pracy, pyszne śniadania, obiady i kolacje, zbilansowane kalorie.

Cena od 66 zł / dzień

Image

Flexi-wybór dań

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Dieta Standard pomoże Ci przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe i zapewni prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Cena od 65 zł / dzień

Image

Diabetyk / Niski IG

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cukrzyca, nazywana często "cichym zabójcą", jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych schorzeń cywilizacyjnych.

Cena od 65 zł / dzień

Zobacz wszystkie diety