DIETA PUDEŁKOWA KETO


Dieta ketogeniczna Lublin

Pięć posiłków dziennie z dostawą do domu lub pracy, pyszne śniadania, obiady i kolacje, zbilansowane kalorie i doskonałe składniki zgodne z zasadą diety ketogenicznej - to wszystko oferujemy w ramach cateringu Fresh Keto w Lublinie. Dieta keto zakłada znaczne ograniczenie spożywania węglowodanów, a zwiększenie tłuszczów w diecie. Odchudza, dodaje energii i poprawia jakość codziennego życia osób z nadwagą.

Dla kogo stworzyliśmy dietę pudełkową keto?

W Lublinie dostarczamy dietę pudełkową ketogeniczną, także w wersji dla wegetarian. Nad każdym daniem czuwa nie tylko doświadczony kucharz, ale także sprawdzony dietetyk, który kontroluje jadłospis i dobiera takie składniki pożywienia, by posiłki dostarczały optymalną ilość kalorii, energii, witamin i minerałów. Z diety keto skorzystać mogą dorośli mieszkańcy Lublina i okolic, którzy chcą zadbać o prawidłową wagę swojego ciała.

Dieta ketogeniczna polecana jest też osobom chorującym na wiele ciężkich chorób, także u pacjentów z insulinoopornością. Korzystać z niej mogą osoby z ciągłym apetytem na słodycze, z obrzękami, wzdęciami. Zawsze jednak warto przed przejściem na dietę keto skontaktować się z dietetykiem i lekarzem.

Założenia diety ketogenicznej 

Tradycyjne posiłki mają dostarczyć odpowiednią ilość tłuszczów, węglowodanów i białek. W klasycznej diecie proporcje te wyglądają następująco:

  • węglowodany 50 proc.
  • białko 15 proc.
  • tłuszcze 35 proc.

Dieta ketogeniczna opiera się na spożywaniu odpowiedniej ilości tłuszczów, a ograniczeniu węglowodanów i białka. Dlatego posiłki w 80, a nawet 90 proc. składają się z tłuszczy, resztę stanowią węglowodany i białko. Na diecie ketogenicznej organizm zaczyna korzystać z energii zawartej w tłuszczach, a wtedy dochodzi do tzw. ketozy. Tłuszcze ulegają rozpadowi, a stężenie ciał ketonowych we krwi jest dużo wyższe niż stężenie glukozy. W ten sposób zahamowane zostaje uczucie głodu. Podczas stosowania diety ketogenicznej można czuć się lekko, wiele osób przyznaje, że odczuwa napływ energii i ma lepsze samopoczucie, a masa ciała szybko spada.

Co znajdziesz w pudełkach diety keto?

Przygotowywana w naszym lubelskim cateringu dieta pudełkowa ketogeniczna obejmuje pełnowartościowe posiłki, w których znajdują się duże ilości produktów tłuszczowych. Może być to masło, olej kokosowy, orzechy, awokado, oleje roślinne, a także jajka i nabiał: mleko, śmietana czy jogurty. Stosuje się również tłuszcze pochodzenia zwierzęcego, ryby, owoce morza i mięso, które jest także źródłem białka. Posiłki bazują między innymi na wołowinie, wieprzowinie, drobiu.

Węglowodany w diecie ketogenicznej pochodzą przede wszystkim z owoców i warzyw. W posiłkach znajdziesz między innymi brokuły, kalafior, szparagi, oliwki, sałatę, ogórki, pieczarki, kapustę i przyprawy: bazylię, kolendrę, oregano, cynamon, natkę pietruszki i wiele innych.

Nie znajdziesz w pudełkach słodyczy, produktów pszennych, kukurydzy, ryżu, ciast, makaronów, ziemniaków, bananów i innych słodkich owoców.

Dieta pudełkowa ketogeniczna w Lublinie

Jeśli wiesz, że dieta ketogeniczna może pomóc Ci w zrzuceniu zbędnych kilogramów i poprawić Twoje samopoczucie, nie musisz spędzać wolnego czasu na zakupach, gotowaniu, układaniu menu i sprzątaniu kuchni. Pięć posiłków dziennie o ustalonej przez Ciebie kaloryczności, dowiezie pod wskazany adres pracownik naszego cateringu. W paczce znajdziesz pięć pudełek z posiłkami keto, które możesz wziąć ze sobą do pracy, podgrzać w mikrofalówce, w garnku, na patelni lub zjeść na zimno.

Zamów dietę