Image

Dieta Dla Mam

Dieta dla matek karmiących, którą możesz zamówić w Lublinie, to odpowiednio zbilansowane dania dla przyszłych mam oraz po porodzie i dla mam karmiących piersią. Przygotowany przez specjalistów z Fresh Dieta jadłospis uwzględnia wszystkie składniki spożywcze, ogranicza tłuszcze zwierzęce, podroby i eliminuje pokarmy, których pani w ciąży i karmiąca powinna unikać. W diecie nie znajdziesz między innymi serów pleśniowych i grzybów. Dieta karmiącej matki to oferta dla mieszkanek Lublina i okolic. 

Dostępna kaloryczność

1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cena od 71zł / dzień

Zamów

Cechy diety

Image

Tłuszcz
35%

Image

Białko
20%

Image

Węglowodany
45%

Image

Dieta dla karmiącej matki - smaczne dania i więcej czasu dla siebie

Mama karmiąca dużo czasu powinna poświęcać sobie i swojemu dziecku. Karmienie piersią jest zdrowe i wygodne, ale wymaga też spokoju, ciszy i skupienia się na potrzebach maleństwa. Dlatego catering Fresh Dieta wspiera mamy zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami. Dietę dla mam można rozpocząć już w drugim trymestrze ciąży i zakończyć wraz z wykarmieniem malucha i jego przejściem na stałe posiłki. Idealna dieta dla kobiet karmiących piersią to różnorodne i bezpieczne posiłki dowożone codziennie pod wskazany adres. W pakiecie znajduje się śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja, a mama ma do wyboru różne opcje kaloryczne. Może więc karmić bez negatywnego skutku osłabienia, a jednocześnie regulować swoją wagę. 

Image

Zbilansowana dieta dla matek karmiących piersią

Od początku drugiego trymestru ciąży aż do zakończenia okresu karmienia zapotrzebowanie na wiele ważnych składników w organizmie wzrasta. Uwzględniamy to, komponując wszystkie potrawy w ramach diety pudełkowej dla matki karmiącej w naszym lubelskim cateringu. Można też pakiety wykupić także wcześniej, ale zdajemy sobie sprawę, że wiele przyszłych mam ma swoje wyjątkowe zachcianki i kłopoty z przyjmowaniem niektórych produktów. Kiedy dolegliwości pierwszego trymestru miną, można z powodzeniem korzystać z diety dla mam karmiących.

Dla kobiet, które urodziły małe dziecko, codzienna dostawa świeżych, kompletnych dań, będzie sporym ułatwieniem. Nie muszą one układać samodzielnie jadłospisu, chodzić na zakupy, gotować. Mogą poświęcić się opiece nad dzieckiem, a wolny czas wykorzystać na sen, odpoczynek, czytanie książki, ćwiczenia relaksacyjne czy zabiegi pielęgnacyjne.

Image

Składniki diety matki karmiącej

Odpowiednio dobrana dieta dla matki karmiącej dostarcza wszystkie niezbędne składniki odżywcze i zapewnia także dziecku optymalne warunki do rozwoju. Jadłospis komponujemy opierając się na dostępnych produktach, które mają korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie, zwłaszcza w okresie laktacji. Dania nie zawierają surowego mięsa, surowych ryb i niepasteryzowanych produktów mlecznych. W posiłkach nie korzystamy z surowych jajek ani ostrych przypraw. Dieta matki karmiącej jest natomiast bogata w chude mięso, szczególnie białe, owoce, warzywa, nasiona, ziarna, nisko przetworzone produkty zbożowe, kasze, ciemny ryż. Dzięki temu jest źródłem żelaza i innych minerałów, wielu witamin, niezbędnych kwasów tłuszczowych i kwasu foliowego. Nasi kucharze konsultujący się z dietetykiem robią co mogą, by posiłki nie tylko były zdrowe, ale także estetycznie wyglądały, pięknie pachniały i nie wymagały długiego odgrzewania. Skorzystaj z diety pudełkowej dla matek karmiących w Lublinie i ciesz się czasem dla siebie i maleństwa.

Zamów dietę

Pozostałe diety

Image

Keto

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Pięć posiłków dziennie z dostawą do domu lub pracy, pyszne śniadania, obiady i kolacje, zbilansowane kalorie.

Cena od 66 zł / dzień

Image

Flexi-wybór dań

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Dieta Standard pomoże Ci przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe i zapewni prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Cena od 65 zł / dzień

Image

Diabetyk / Niski IG

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cukrzyca, nazywana często "cichym zabójcą", jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych schorzeń cywilizacyjnych.

Cena od 65 zł / dzień

Zobacz wszystkie diety