Image

Dieta Wege

Jeśli nie jadasz mięsa z powodów zdrowotnych, ideologicznych, chcesz odpocząć od mięsnych dań albo spróbować czegoś nowego, zamów dietę wege z dostawą do domu. Na terenie Lublina zamówisz dietę pudełkową wegetariańską, dzięki której mniej czasu spędzisz w kuchni, zapanujesz nad swoją wagę i poznasz wyjątkowe smaki dań z warzyw, owoców i zbóż. Pełnowartościowa, sycąca i zdrowa dieta bezmięsna Fresh przygotowywana jest przez sprawdzonych kucharzy. 

Dostępna kaloryczność

1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cena od 62 zł / dzień

Zamów

Cechy diety

Image

Tłuszcz
35%

Image

Białko
20%

Image

Węglowodany
45%

Image

Dla kogo dieta wegetetariańska?

Coraz więcej osób decyduje się na przejście na wegetarianizm. Dieta bez mięsa jest zdrowa, smaczna, pożywna, ale czasami trudna do przygotowania w domu. Wiele produktów gotowych zawiera mięso lub składniki pochodzenia zwierzęcego, dlatego robienie zakupów i gotowanie bywa czasochłonne. Nie musisz jednak spędzać długich godzin w kuchni. Z dietą pudełkową wegetariańską z Lublina będziesz jeść wyśmienite posiłki zgodne z Twoim zapotrzebowaniem dietetycznym.

Dieta wegetariańska z lubelskiego cateringu dietetycznego obejmuje eliminację mięsa, ryb oraz owoców morza. Kucharze korzystają jednak z produktów mlecznych oraz jajek. Na dietę wege decydują się osoby, które chcą znacznie ograniczyć jedzenie produktów odzwierzęcych, nie przepadają za mięsem lub wolą jeść więcej posiłków roślinnych niż jedli do tej pory. To często optymalne rozwiązanie dla tych osób, które źle się czują po daniach mięsnych.

Image

Jedz lepiej, wybierając dietę wege!

Zamawiając dietę dla wegetarian w Lublinie, zmniejszysz swoje spożycie odzwierzęcych produktów, wyeliminujesz z diety mięso oraz ryby, zaczniesz jeść więcej warzyw, owoców i sycących produktów z pełnego ziarna. W diecie wegetariańskiej znajdziesz dania z roślin strączkowych: z soczewicy, ciecierzycy, fasoli czy grochu, a także wysokobiałkowe dodatki, takie jak tofu. Wszystkie te składniki znakomicie wpływają na zdrowie, chroniąc między innymi przed nowotworami, regulując działanie przewodu pokarmowego. Zawierają one sporą dawkę błonnika pokarmowego, którego brakuje często w tradycyjnych daniach przygotowywanych w domu. Strączki są także znakomitym źródłem łatwo przyswajalnego żelaza, a wiele warzyw dostarcza witamin, których nie da się tak łatwo suplementować. Osoby na diecie wegetariańskiej czują się lżejsze i mają lepsze wyniki badań, szybciej się uczą, rzadziej chorują. 

Image

Dieta pudełkowa wegetariańska w Lublinie

Nie musisz przechodzić całkowicie na wegetarianizm. Możesz wypróbować dietę wegetariańską, którą dostarczamy na terenie Lublina. W ramach zamówienia wybierasz optymalną ilość kalorii, a codziennie pod drzwiami mieszkania znajdziesz pakiet kompletnych dań na cały dzień. Skonsultuj się z lekarzem i dietetykiem, pomyśl, czy chcesz schudnąć, przytyć, utrzymać wagę, czy jedynie chcesz jeść lekkie posiłki oparte o warzywa, owoce i zboża. Nasz lubelski catering przygotuje kompletną dietę pudełkową wegetariańską ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Kucharze skomponują smaczne dania, nad którymi czuwa doświadczony specjalista od żywienia. Zmień swoje życie, ogranicz czas spędzony w kuchni i na zakupach, bądź wege i ciesz się dobrym samopoczuciem każdego dnia. 

Zamów dietę

Pozostałe diety

Image

Keto

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Pięć posiłków dziennie z dostawą do domu lub pracy, pyszne śniadania, obiady i kolacje, zbilansowane kalorie.

Cena od 66 zł / dzień

Image

Flexi-wybór dań

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Dieta Standard pomoże Ci przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe i zapewni prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Cena od 65 zł / dzień

Image

Diabetyk / Niski IG

Dostępna kaloryczność
1200
kcal

1500
kcal

1800
kcal

2000
kcal

2500
kcal

Cukrzyca, nazywana często "cichym zabójcą", jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych schorzeń cywilizacyjnych.

Cena od 65 zł / dzień

Zobacz wszystkie diety