DIETA PUDEŁKOWA ŚRÓDZIEMNOMORSKA


Dieta bez owoców morza Lublin

Owoce morza są często podstawią najzdrowszych i najsmaczniejszych diet, jednak nie każdy przepada za omułkami, małżami, krewetkami, krabami albo ośmiornicami. Nic w tym dziwnego, bo w naszym kraju takie jedzenie to nowość, a posiłki pachnące owocami morza nie każdemu muszą smakować. Dlatego dieta pudełkowa bez owoców morza jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które unikają tego typu składników w daniach. 

Dieta bez owoców morza w Lublinie

Catering Fresh Dieta w Lublinie przygotowuje dietę bez owoców morza dla wszystkich osób, które nie przepadają za smakiem i zapachem takich składników, dla osób z nietolerancją pokarmową i alergią na owoce morza, ryby, metale ciężkie. Wybierając dietę bez owoców morza z dostawą pod wskazany adres w Lublinie, można cieszyć zmysły aromatem i smakiem ulubionych dań, a przy okazji zapanować nad swoją wagą: zrzucić zbędne kilogramy, ustabilizować wagę po odchudzaniu lub nieco ją zwiększyć, gdy jest taka potrzeba. W Lublinie dieta bez owoców morza jest dostępna w kilku wersjach. Pięć zbilansowanych posiłków można więc dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. 

Czym jest cateringowa dieta bez owoców morza?

Dieta bez owoców morza wyklucza z jadłospisu wszelkie produkty rybne, krewetki, kalmary, ostrygi i inne składniki, które nie odpowiadają smakowo albo powodują nietolerancje i alergie. W posiłkach nie znajdziesz też żadnych past, sosów i dodatków przygotowywanych na bazie owoców morza. Pamiętamy jednak, że owoce morza to bardzo cenne i niskokaloryczne źródło łatwo przyswajalnego białka, a także życiodajnych witamin A, E i D, minerałów i kwasów omega-3, dlatego nasz dietetyk, komponując posiłki razem z kucharzem, uwzględnia wszystkie inne składniki, które dostarczają niezbędnych minerałów, witamin, tłuszczów, białka i węglowodanów. W daniach w ramach diety bez owoców morza z Lublina znajdziesz najlepszej jakości mięso, przede wszystkim białe, jaja, sery, produkty zbożowe, smaczne orzechy, ziarna, warzywa i owoce, oleje i oliwę. 

Bez owoców morza? Dieta z Lublina spełni Twoje wymagania

Catering dietetyczny „bez owoców morza”  to kompletne zestawy dań na cały dzień. Otrzymujesz codziennie, zawsze na czas, pięć kompletnych posiłków: śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Każde danie jest idealnie zbilansowane, dostarcza odpowiednią ilość kalorii, ale nie zawiera owoców morza. Żadne danie nie będzie nieodpowiednie dla osoby, która nie toleruje tego typu składników. Świetnie zbilansowana dieta bez owoców morza z dostawą do domu w Lublinie jest odpowiednio zapakowana w hermetyczne pudełka, które można zabierać ze sobą np. do pracy. 

Pudełka bez owoców morza 

Jeśli mieszkasz w Lublinie, zamów pudełka bez owoców morza z Fresh Dieta. Jadłospis został przygotowany przy pomocy specjalistów dietetyków i naszych doświadczonych kucharzy, dzięki czemu każdy  klient otrzymuje pełnowartościowe dania z idealnymi proporcjami składników odżywczych, pełne witamin i minerałów, przygotowywane codziennie ze świeżych produktów. Dla Ciebie oznacza to sporą oszczędność czasu: nie musisz przygotowywać menu, obliczać kalorii, chodzić na zakupy, gotować i zmywać. Posiłek wystarczy odgrzać lub zjeść na zimno. 

Zamów dietę