DIETA PUDEŁKOWA DETOKS SOKOWY


Dieta sokowa Lublin 

Dieta sokowa jest modna nie bez przyczyny. To sprawdzona metoda oczyszczania organizmu z toksyn, które zalegając, pogarszają samopoczucie, powodują senność, brak energii, ciężkość. Dieta oczyszczająca sokowa, dostępna w Lublinie za sprawą Fresh Dieta, oparta jest na spożywaniu zbilansowanych soków, które zastępują tradycyjny posiłek. W ciągi dnia pije się tylko soki z warzyw i owoców. Soki wyciskane metodą na zimno dostarczają wartości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania osoby dorosłej, ale ograniczają ilość spożytych kalorii i nie obciążają układu pokarmowego. 

Dieta sokowa — kilka dni detoksu

Detoks sokowy nie może trwać długo. Przyjmuje się, że dla zdrowia i przy zachowaniu bezpieczeństwa dietę sokową oczyszczającą można stosować przez 3-5 dni. W tym czasie nie je się żadnych stałych posiłków, a tylko pije smaczne soki bez dodatku cukru. W tym czasie odciążony organizm usuwa toksyny i spala tkankę tłuszczową. Pomimo pierwszego uczucia głodu, który szybko mija, poczujesz napływ energii, ochoty do życia, Twój brzuch stanie się płaski. Z czasem, przy regularnym detoksie, wygładzi się cera, paznokcie staną się mocniejsze, a włosy lśniące. Przy diecie z sokami zwiększa się także koncentracja i pojawia się więcej energii życiowej. Soki zawierają popularne owoce: jabłka, gruszki, cytrusy, owoce leśne, maliny, warzywa takie jak szpinak, jarmuż, marchew, ale również ciekawe dodatki: imbir, spirulinę czy pestki słonecznika. 

Dieta sokowa z Lublina

Mieszkając w Lublinie, możesz regularnie korzystać z dobrodziejstw diety sokowej, która oczyszcza organizm z toksyn i złogów zalegających w jelitach. Przy tym soki są smaczne i są prawdziwą bombą witaminową. Soki warzywno-owocowe wzmacniają odporność, uzupełniają wszelkie braki organizmu w składniki odżywcze, są źródłem substancji o działaniu antyoksydacyjnym, czyli odmładzającym. Dobieramy takie owoce i warzywa, by dieta była bogata w łatwo przyswajalne witaminy: C, E i K. Soki dostarczają także dawki minerałów, między innymi: potasu, ale także kwasu foliowego i beta-karotenu. Do ich przygotowania używamy najwyższej jakości owoców i warzyw, dlatego pijąc wyciskane przez nas i dostarczane codziennie koktajle, zapewniasz organizmowi potrzebne do funkcjonowania witaminy i minerały. Nie zalecamy jednak stosowania detoksu sokowego dłużej niż przez kilka dni. Stosuj dietę sokową rozsądnie, by nie doprowadzić do niedoborów żywieniowych. Po zakończeniu diety wróć do zbilansowanego żywienia. 

Detoksykująca dieta? Polecamy soki z Lublina

Wszystkie diety Fresh Dieta w Lublinie zapewniają zbilansowane posiłki o różnej kaloryczności. Z pomocą swojego lekarza lub dietetyka dobierzesz pakiet dietetyczny idealnie do swoich potrzeb. My natomiast dostarczymy pod Twoje drzwi codziennie świeże, pozbawione barwników i konserwantów dania i soki z warzyw i owoców. Dzięki diecie poprawisz kondycję przewodu pokarmowego, zapomnisz o zaparciach, biegunkach, wzdęciach i zbędnych kilogramach. Polepszysz też funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Znowu poczujesz energię do życia, a po zakończeniu diety sokowej możesz wybrać dietę odchudzającą, wegetariańską czy dla sportowca. Proponujemy pakiety, które można łatwo dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Zamów dietę