Co zrobić żeby dotrzymać postanowień noworocznych

1. Rozgłos. To bardzo dobry sposób na wytrwanie w swoich postanowieniach. Podziel się swoimi planami z przyjaciółką, znajomym, kimś bliskim. 
2. Konkurencja. Jeśli masz kogoś, kto również chce podjąć to samo wyzwanie – załóżcie się komu uda się osiągnąć zamierzony cel. Stracisz niewiele, a możesz zyskać poważny bodziec motywacyjny. 
3. Zapisz w widocznym miejscu przypomnienie o tym, co chcesz osiągnąć. To naprawdę działa! Będzie Ci cały czas przypominało o tym, co chcesz zdziałać i dlaczego to robisz. 
4. Wyznacz sobie realny termin osiągnięcia celu. 
5. Małe kroczki. Pamiętaj, że nie od razu Rzym zbudowano. Lepiej rozłożyć plan odchudzania na dłużej niż denerwować się, że mało chudniesz. To, że poszczególne etapy mogą się udać – jeszcze bardziej będzie Cię motywować do działania. 
6. Jeden cel. Lepiej skup się na jednym celu. Nowy Rok to dobry moment na kompletne przebudowanie swojego życia, ale zmieniając w swoim życiu wiele rzeczy na raz ryzykujesz, że nie osiągniesz nic. 
7. Znajdź pomoc. Jeśli szukasz sposobu na zrzucenie paru kilogramów to nie działaj po omacku. Czasami lepiej skonsultować się ze specjalistą od dietetyki. Unikniesz porażki i ochronisz przed efektem jo-jo. 
8. Bądź optymistą! Jeśli będziesz pozytywnie nastawiony – na pewno wszystko się uda! 
9. Nagradzaj się za każdy sukces! Niech to będzie coś drobnego: może wypad do kina, dobra książka czy relaksująca kąpiel. Jeśli uda ci się osiągnąć cel, nagradzaj się i doceniaj, nawet jeśli twoje postępy są niewielkie. 
10. Dbaj o siebie. Bardzo trudno wytrwać w postanowieniu utrzymania diety i regularnego ruchu, gdy nasz organizm jest zmęczony i niewyspany. Przede wszystkim − wysypiaj się, by już od rana mieć siłę i motywację do walki z kilogramami. 

Nieważne czy udało Ci się zrealizować cały swój cel. Ważne, żeby w ogóle zacząć coś robić! Trzymamy za Was kciuki! 
Pamiętajcie, że  jesteśmy po to, aby Wam pomóc w osiągnięciu celu zrzucenia kilku kilogramów. 

Zapraszamy do zamawiania naszej pysznej diety.