24 października Światowy Dzień Walki z Otyłością

Kiedy zacząć. aby wytrwać w swoim postanowieniu? 24 października przypada Światowy Dzień Walki z Otyłością. Więc może od dziś? Weź sprawy w swoje ręce i zamów u Nas dietę!

Proces zamówienia rozpoczyna się od wypełnienia ankiety preferencji żywieniowych oraz wyliczenia za pomocą algorytmów Waszego indywidualnego zapotrzebowania. Nasi dyplomowani dietetycy na podstawie tych informacji opracowują indywidualne jadłospisy dla każdego. Następnie informacje te trafiają do naszych doświadczonych kucharzy, którzy na podstawie dokładnych wytycznych przygotowują posiłki. Proste, prawda?

Ludzie myślą, że catering dietetyczny to restrykcyjna dieta oparta wyłącznie na produktach bio i piciu dużej ilości wody. Są jednak w błędzie. Okazuje się jednak, że mamy duże pole manewru w kwestii wyboru produktów służących do komponowania naszego posiłku. Doświadczony dietetyk wie jak wpleść w nasze menu niemal wszystko, co lubimy, bądź sprytnie zastąpić słabej jakości produkty czymś, co bardzo je przypomina, a jest zdrowsze. Dieta pudełkowa służyć ma nie tylko oszczędzaniu czasu i uzyskaniu czy utrzymaniu pięknej sylwetki. Ma być przede wszystkim smaczna i dopasowana do gustów smakowych każdego naszego klienta.

Zbyt wysoka waga wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale przede wszystkim na kondycję całego organizmu. Nieprawidłowa masa ciała niesie ze sobą wiele problemów takich jak: wypadające włosy, nadmierna potliwość, cukrzyca typu II, choroby układu krążenia, układu pokarmowego, nowotwory czy zwyrodnienia kręgosłupa a także problemy z cerą.

Dane statystyczne na temat problemów z wagą są przerażające. Co drugi Polak ma nadwagę, a co piąty zmaga się już z otyłością. Światowa Organizacja Zdrowia mówi nawet o epidemii: na świecie co roku z powodu schorzeń powiązanych z otyłością i nadwagą umiera ponad 2,5 miliona ludzi!

Zatem,  aby zwrócić uwagę na ten problem i zwiększyć świadomość społeczną w kwestii prawidłowego odżywiania, 24 października obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Otyłością. Uczcij ten dzień pyszną dietą od Fresh Dieta. Nasze programy znajdziesz tu: Catering dietetyczny Fresh Dieta.

Nieważne czy masz 2 kg nadwagi czy może 10.. Ważne, że robisz ten pierwszy krok w stronę zmiany stylu życia, a my chcemy Ci w tym pomóc.