Pn - Pt 8:00 - 16:00
81 532 21 21
Lublin, ul Rusałka 17b

Odchudzanie

schudnij z nami pod okiem dietetyka


Skuteczne odchudzanie

Masz problem kiedy stajesz na wadze? Nie przejmuj się tym tylko zacznij działać i zadbaj o zdrową sylwetkę bez nadwagi czy otyłości. Jesteś w dobrym miejscu, bo Fresh Dieta to nie tylko catering dietetyczny, ale również profesjonalny doradca żywieniowy. Pod okiem naszego dietetyka możesz schudnąć w zdrowy i bezpieczny sposób, bez efektu jo-jo i bez ograniczania ilości posiłków.

Bezpieczne odchudzanie

Aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo podczas proces odchudzania zawsze zaczynamy od konsultacji dietetycznych, na których poznajemy Twoje nawyki żywieniowe. Oceniamy w jaki sposób przygotować zbilansowaną dietę dla Twoich potrzeb, jakie produkty powinieneś jeść a jakich unikać aby schudnąć, ile kalorii powinna mieć Twoja dieta ile posiłków dziennie powinieneś spożywać. Chcesz schudnąć? Nie ma na to idealnego, gotowego sposobu do zastosowania bez profesjonalnej porady dietetycznej.

Umów się na konsultacje dietetyczne


Zadzwoń: 81 532 21 21

Proces odchudzania we Fresh Dieta

Proces odchudzania we Fresh Dieta

Koszt konsultacji dietetycznej

Spotkanie 60 minut – 120 zł

W przypadku dokonania zamówienia na min. 3 tygodnie zwracamy pełną kwotę za konsultacje!

Umów się: 81 532 21 21

Pierwsze konsultacje dietetyczne

Na pierwszym spotkaniu dietetyk przeprowadza rozmowę na podstawie której definiuje dobre i złe nawyki żywieniowe oraz określa zapotrzebowanie organizmu na kalorie. Aby dieta była skuteczna musi wziąć pod uwagę wszystkie niezbędne parametry m.in. płeć, aktywność fizyczną, alergie pokarmowe czy zaburzenia w organizmie. Na podstawie zebranych informacji dietetyk przygotowuje zalecenia dotyczące menu z zachowaniem odpowiedniego balansu witamin oraz makro i mikroelementów. Tylko tak szczegółowo dopracowana dieta pozwala zrealizować zakładany spadek wagi i jednocześnie jest bezpieczna dla Twojego organizmu.

Wybór rodzaju diety

Zredukowanie masy ciała nie może się odbywać kosztem naszego zdrowia poprzez głodówki lub inne restrykcyjne, a tym samym niebezpieczne zalecenia. Jeżeli chcesz schudnąć musisz pamiętać o tym, by zachować zbilansowaną podaż składników odżywczych oraz zadbać o odpowiednią kaloryczność posiłków. Liczenie kalorii czy makro i mikroelementów spożywanych w ciągu dnia to nie lada wyzwanie, dlatego masz nas. Dietetyk Fresh Dieta pomaga wybrać odpowiedni rodzaj diety pudełkowej tak, by osiągnąć założony cel w sposób bezpieczny dla zdrowia. Dodatkowo każdy typ diety pozwala wykluczyć niechciane produkty, tak by dieta była nie tylko zdrowa, ale i nie wymuszała jedzenia nielubianych składników. W swojej ofercie posiadamy także program Dieta Specjalna, który umożliwia dostosowanie posiłków do indywidualnych wymagań np. w szczególnych przypadkach chorób dietozależnych. Opracowany przez doświadczonego dietetyka, ze znajomością zasad dietoterapii jadłospis to najwyższy stopień gwarancji zachowania odpowiednich wartości pokarmowych w spożywanych potrawach.

Cykliczne konsultacje dietetyczne

Zastanawiasz się czy możesz osiągnąć więcej? Myślisz o podniesieniu sobie poprzeczki i nie wiesz czy przy tej kaloryczności swoich posiłków możesz zacząć intensywnie ćwiczyć? Jeśli w trakcie trwania swojej diety potrzebujesz informacji oraz sprawdzenia swoich postępów w odchudzaniu możesz skorzystać z konsultacji dietetycznej. Dietetyk odpowie na wszystkie Twoje pytania! Marzy Ci się kolejne 10 kilo mniej? Chcesz je szybko schudnąć do nadejścia lata czuć się jeszcze bardziej lekko? Pamiętaj, że na własną rękę możesz sobie bardzo zaszkodzić! Nie ryzykuj jeśli chodzi o Twoje zdrowie i odwiedź doświadczonego specjalistę, który pomoże Ci ustalić jak możesz tego dokonać w bezpieczny dla siebie sposób dzięki cateringowi dietetycznemu.

Konsultacje dietetyczne


Jagoda Ziemoląg

Dietetyk we Fresh Dieta, magister inżynier technologii żywności.

Jagoda Tębikowska - Dietetyk

Dietetyk Jagoda Ziemoląg to pasjonatka tworzenia pełnowartościowych potraw, która nudzie na talerzu mówi stanowcze NIE. Specjalistka w dietoterapii i zaburzeniach w odżywianiu, doskonale wie, co powinno znaleźć się na talerzu osób z cukrzycą czy nietolerancją laktozy bez utraty wartości odżywczych. Zaburzenia endokrynologiczne, dieta w ciąży, osoby z nadciśnieniem tętniczym – niezależnie od okoliczności jest w stanie dostosować dietę do potrzeb klienta tak, by mógł osiągnąć swój dietetyczny cel bez uszczerbku dla zdrowia. Plany diety dla osób, które chcą zacząć odchudzanie układa z myślą o bezpieczeństwie i zachowaniu zdrowego umiaru.

Jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, gdzie kierunek Technologia Żywności i Żywienia Człowieka podbił jej serce. Postanowiła w życiu zajmować się tym, co lubi – dbaniem o zdrowe odżywianie człowieka. Swoje doświadczenie i wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej zdobywała pracując jako dietetyk w zakładach opieki medycznej. Najnowsze trendy w dietetyce nie są jej obce! Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i wykładach oraz sama występuje na różnych dedykowanych dietetyce eventach jako prelegent.

Umów się na konsultacje dietetyczne


Zadzwoń: 81 532 21 21

Centrum odchudzania Fresh Dieta w Lublinie

Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Zamów dietę
Zamów dietę testową
Dieta testowa
Skonfiguruj dietę