Pn - Pt 8:00 - 16:00
81 532 21 21
Lublin, ul Rusałka 17b

Zapraszamy na bezpłatne konsulatcje z dietetykiem

Zapraszamy na bezpłatne konsulatcje z dietetykiem

10 czerwca 2017 r. na ul. Zana 11 A (w budynku, w którym znajduje się Gabinet Femmed – wejście od tyłu parkingu do siedziby SoftwareCamp – sala konferencyjna na 1 piętrze) odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne z dietetykiem, zorganizowane oddzielnie dla każdej z poniższych trzech grup Pań:
1) 10.00-10.45 – dla Pań planujących macierzyństwo;
2) 10.50 – 11.35 – dla Pań będących w ciąży lub okresie połogu
3) 11.40 – 12.25 – dla Pań 40+
Z każdą z tych trzech grup spotka się doświadczony dyplomowany dietetyk mgr Jagoda Tebikowska , która omówi problemy związane z dietą dedykowaną kobietom na różnych etapach ich życia. Lista tematów będzie obejmowała nie tylko dietę kobiet zdrowych, ale także tych, które wymagają diety specjalistycznej np. diabetologicznej czy endokrynologicznej.
W trakcie tego spotkania odbędzie się także degustacja dietetycznych dań przygotowanych przez firmę Freshdieta, która jest dostawcą tzw. „diety pudełkowej” uwzględniającej wymogi żywieniowe klientów.
Osoby zainteresowane udziałem w tym spotkaniu, proszone są o kontakt mailowy na adres gabinet@femmed.eu i potwierdzenie swojej obecności poprzez wpisanie w temacie wiadomości Grupy: tzn. Grupa 1, Grupa 2 czy Grupa 3. Informacja ta jest o tyle istotna, iż liczba miejsc na każdym z tych spotkań jest ograniczona.

Zapraszamy w imieniu 🙂
Femmed
i Zespołu Fresh Dieta

Sprawdź nas!

Zapisz się na Freshsletter!
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Zamów dietę
Zamów dietę testową
Dieta testowa
Skonfiguruj dietę