Pn - Pt 8:00 - 16:00
81 532 21 21
Lublin, ul Rusałka 17b

Programy diety pudełkowej - porównaj i wybierz

Standard

od 50 PLN
Dieta dedykowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, chcących zdrowo się odżywiać, lub zgubić nadmierne kilogramy. Zestaw ten opiera się na zasadach zdrowego żywienia, idealny dla osób chcących rozpocząć przygody ze zdrowym odżywianiem.
Zamów tę dietę

Bez glutenu

od 53 PLN
Przeznaczona dla osób, które nie tolerują lub wykazują szczególną nadwrażliwość na występowanie glutenu w pożywieniu. Nietolerancja często objawia się dolegliwościami ze strony układu pokarmowego ( np.biegunki). W takiej diecie eliminowane są produkty zawierające gluten i zastępowane pełnowartościowymi substytutami.
Zamów tę dietę

Bez mięsa

od 53 PLN
Przeznaczona dla osób chcących wyeliminować mięso ze swojej diety. Program jest zbilansowany tak, aby dostarczyć w odpowiednich ilościach wszystkich składników odżywczych, witamin i minerałów. Jadłospis jest oparty o produkty tj: jaja, nabiał, ryby, rośliny strączkowe, produkty pełnoziarniste, rośliny oleiste, warzywa i owoce.
Zamów tę dietę

Post leczniczy

od 60 PLN
Post warzywno-owocowy o okresowym zastosowaniu, mający odtruwać i wzmacniać. Sugerowany cykl 21 postu + 21 dni diety wyjściowej.
Zamów post

Bez ryb

od 53 PLN
Przeznaczona dla osób które nie lubią lub nie tolerują białka ryb. W menu mobilnej diety Fresh znajdziecie Państwo różnego rodzaju mięso, jaja, nabiał, rośliny strączkowe, pełnoziarniste produkty zbożowe, rośliny oleiste, ziarna, pestki, warzywa i owoce.
Zamów tę dietę

Bez laktozy

od 53 PLN
Ta dieta pudełkowa zalecana jest osobom z nietolerancją laktozy, inaczej cukru mlekowego. W naszych jadłospisach stosujemy produkty nabiałowe pozbawione laktozy. Ważne: dieta ta zawiera białka mleka krowiego, dlatego nie jest przeznaczona dla osób z nietolerancją bądź alergią na ten składnik.
Zamów tę dietę

Bez białka mleka krowiego

od 53 PLN
Rodzaj diety dedykowany osobom, które nie tolerują białka mleka krowiego lub mają wykrytą alergię pokarmową na ten składnik. Osoby, które zdecydują się na taki program w swoich pudełkach znajdą zamienniki tj: serki kozie, tofu, twarożki roślinne, jogurty i mleko pochodzenia roślinnego.
Zamów tę dietę

B/G i laktozy

od 55 PLN
Jest to dieta łącząca dwa programy „ bez laktozy” oraz „ bez glutenu”, gdzie wykluczone zostają produkty zawierające powyższe składniki. Ważne: dieta ta zawiera białka mleka krowiego, dlatego nie jest przeznaczona dla osób z nietolerancją bądź alergią na ten składnik.
Zamów tę dietę

Bez owoców morza

od 53 PLN
Osoby, które chcą wyeliminować produkty tj.: krewetki, małże, kalmary powinny zdecydować się na ten program. Posiłki zawierające owoce morza są zastępowane rybami, mięsem, nabiałem lub produktami roślinnymi, w taki sposób by nie traciły na smaku i swojej atrakcyjności.

Dieta specjalna

od 53 PLN
Jeśli w naszej ofercie nie znaleźli Państwo diety określającej swoje potrzeby zdrowotno-żywieniowe, prosimy wybrać pakiet „dieta specjalna”. Ten pakiet kierowany jest do osób, które potrzebują opieki żywieniowej w chorobach dietozależnych. Po wykonaniu szczegółowego wywiadu żywieniowego, dietetyk opracuje indywidualny jadłospis.
Zamów tę dietę

Dieta Active

od 51 PLN
Jeździsz rowerem do pracy? Prowadzisz aktywny tryb życia? Ten program będzie idealny dla Ciebie! Szczegółowo opracowywane jadłospisy składają się z pięciu posiłków o zwiększonej zawartości białka w diecie umożliwiających osiągniecie wymarzonej sylwetki. Ta dieta ma bardzo dobre opinie.
Zamów tę dietę

Dieta Sport

od 54 PLN
Dieta ta przeznaczona jest dla osób których ważnym składnikiem życia jest Sport. Program ten zawiera zwiększoną kaloryczność posiłków, jak i odpowiednio dobrane składniki odżywcze, rozłożone w ciągu dnia.
Zamów tę dietę
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Zamów dietę
Zamów dietę testową
Dieta testowa
Skonfiguruj dietę