Pn - Pt 9:00 - 16:00
81 532 21 21
Lublin, ul Rusałka 17b

O czym pamiętać przy stosowaniu diety?

O czym pamiętać przy stosowaniu diety?
  • Przestrzeganie stałych godzin posiłków.
    Ważne jest, aby pierwsze śniadanie zostało zjedzone do godziny po przebudzeniu, a ostatni posiłek -nie później niż 2 godziny przed snem. Odstęp pomiędzy kolejnymi posiłkami w ciągu dnia powinien wynosić ok. 3 godziny. Taka regularność zapobiegnie powstaniu uczucia głodu lub przejedzenia.
  • Wypijanie co najmniej 1,5 litra wody mineralnej niegazowanej w ciągu dnia.
  • Należy unikać zbyt dużej ilości mocnej kawy i herbaty, wykluczyć z diety słodzone napoje, gdyż powodują zatrzymywanie się wody w organizmie. Warto je zamienić na herbaty ziołowe lub zieloną.
  • Unikanie podjadania słodkich lub słonych przekąsek między posiłkami. Przetworzone produkty zawierają bardzo dużą ilość cukru i sodu, które powodują zatrzymanie wody w organizmie. Skutkuje to brakiem efektów odchudzania.
  • Warto do diety włączyć aktywność fizyczną. Pozwoli to na przyspieszanie efektów odchudzania oraz sprawi, że będziemy czuć się bardziej witalni i pełni energii. To wszystko dzieje się za sprawą wydzielanego podczas wysiłku hormonu szczęścia jakim jest serotonina, która nie tylko poprawia nastrój, a również reguluję poziom cukru we krwi i gwarantuje spokojny sen.

Pamiętajmy o tym, że nasz organizm potrzebuje odpowiedniej jakości wartości odżywczych, aby móc się regenerować. Nasze komórki ulegają codziennej wymianie, a bez wysokiej jakości paliwa, czyli jedzenia, nie mają się z czego wymieniać, a tym samym nasz organizm się starzeje.

Sprawdź nas!

Zapisz się na Freshsletter!
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Zamów dietę
Zamów dietę testową
Dieta testowa
Skonfiguruj dietę
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.