Pn - Pt 9:00 - 17:00
81 532 21 21

Ile to kosztuje

Wybierz swoją dietę

Program dietetyczny „chcę chudnąć”-  dedykowany jest dla osób, które chcą zredukować swoją masę ciała. Korzystanie z diety ma na celu przede wszystkim odżywienie organizmu i wprowadzenie odpowiedniej podaży niezbędnych składników odżywczych, witamin minerałów, a odpowiednio zbilansowana kaloryczność pozwoli na uzyskanie oczekiwanej masy ciała.  Jest to opcja dopasowana do potrzeb indywidualnych każdego klienta.
Program dietetyczny „chcę zdrowo jeść”- jest idealnym rozwiązaniem dla osób,  dla których największym problemem jest wdrożenie zasady spożywania pięciu posiłków o stałych porach dnia. Zamawiając ten zestaw zapewniacie Państwo sobie zdrowie  i energię na cały dzień.
Pakiet „sport” to dieta przeznaczona dla zawodowych sportowców jak również osób o dużej aktywności fizycznej, budujących masę mięśniową oraz chcących utrzymać ją na wysokim poziomie. Dieta składa się w 25% z białek, 50% stanowią węglowodany, a 25% to tłuszcze.
Pakiet Fresh Dieta „Active” jest zaprojektowany dla osób, które potrzebują pełnowartościowego białka, ze względu na zwiększoną aktywność oraz ciężką pracę fizyczną. Taka kompozycja diety pozwoli na lepszą wydajność organizmu oraz pozwoli realizować zakładane cele.
Proponujemy 3-dniowy detoks, w ramach którego każdego dnia dostarczymy 6 soków. To sześć porcji życiodajnych i oczyszczających substancji. Aby zwiększyć skuteczność kuracji, należy oprócz soków pić jedynie bardzo duże ilości wody oraz napary ziołowe.
DIETA SPECJALNA skierowana jest do klientów o szczególnych predyspozycjach żywieniowych związanych z alergiami pokarmowymi lub przewlekłymi chorobami, a także do kobiet w ciąży. Na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego nasza dietetyk opracowuje menu indywidualnie odpowiadające problemowi. Przypadki: choroba Hashimoto, celiakia, nietolerancja glutenu, cukrzyca, alergie,
Skonfiguruj swoją dietę
Skonfiguruj swoją dietę
Skonfiguruj swoją dietę
Skonfiguruj swoją dietę
Skonfiguruj swoją dietę
Skonfiguruj swoją dietę
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Zamów dietę
Zamów dietę testową
Dieta testowa
Skonfiguruj dietę
Koszyk Usunięto element Cofnij
  • No products in the cart.