Pn - Pt 9:00 - 17:00
81 532 21 21

Poznaj nasze programy

Chcę schudnąć

od 46.8 PLN

Dieta pudełkowa dla osób, które marzą o utracie masy ciała bez wyrządzenia szkody dla organizmu. Różnorodne i regularnie spożywane posiłki pomogą Ci uniknąć ‘’podjadania’’, a zmniejszenie kaloryczności potraw szybko przyniesie pożądane efekty. Posiłki fresh dietadietetyczne #malazmiana.
Zamów tę dietę

Chcę zdrowo jeść

od 46.8 PLN

Catering dietetyczny dla osób chcących utrzymać swoją masę ciała przy jednoczesnym zbilansowanym i zdrowym żywieniu. Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków zmieni Twoje nawyki żywieniowe na lepsze z fresh dieta lublin.
Zamów tę dietę

Dieta active

od 47.7 PLN

Ten program został stworzony dla osób trenujących i aktywnych fizycznie, którzy dbają o utrzymanie dobrej formy. Dietetyk fresh dieta zadba o to, aby posiłki w pełni pokryły Twoje zapotrzebowanie na makroskładniki.
Zamów tę dietę

Dieta specjalna

od 49.5 PLN

catering dietetyczny fresh dieta rozpisany pod Twój indywidualny przypadek. Cierpisz na celiakię? Nietolerancję laktozy? Zgłoś się do nas, dieta dostosuje się do Ciebie i Twoich potrzeb.
Zamów tę dietę

Dieta 1200 kcal

od 46.8 PLN

Dieta Fresh 1200 kcal przeznaczona jest głównie dla kobiet z nadwagą, które chcą połączyć stosowanie diety odchudzającej z aktywnością (2-3 razy w tygodniu) lub dla kobiet z otyłością (BMI powyżej 30).
Zamów tę dietę

Dieta 1500 kcal

od 47.7 PLN

Masz pracę siedzącą? Twoje BMI wskazuje na nadwagę? Dieta Fresh 1500 kalorii, to idealne rozwiązanie dla osób chcących zrzuć zbędne kilogramy przy małej aktywności fizycznej bez narażenia organizmu na szkody.
Zamów tę dietę

Dieta 1800 kcal

od 49.5 PLN

W pełni zbilansowana i zrównoważona Fresh Dieta . Jest doskonałą opcją dla osób z umiarkowaną aktywnością fizyczną, pozwoli Ci zdrowo i bezpiecznie osiągnąć wymarzoną sylwetkę. #malazmiana Zdrowy Catering Fresh Dieta ;)
Zamów tę dietę

Dieta 2000 kcal

od 52.2 PLN

Najmniej rygorystyczna, idealna dla mężczyzn z nadwagą lub kobiet, których celem jest stabilizacja masy ciała Fresh Dieta 2000 Zapewnia zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki, dieta na dowóz w Lublinie na pewno nie pozwoli Ci być głodnym.
Zamów tę dietę
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Zamów dietę
Zamów dietę testową
Dieta testowa
Skonfiguruj dietę