Pn - Pt 9:00 - 17:00
81 532 21 21

Ile to kosztuje

Wybierz swoją dietę

CHCĘ SCHUDNĄĆ to program zdrowego odchudzania, który pomoże raz na zawsze rozprawić się z nadwagą i w końcu cieszyć się wymarzoną sylwetką. Zdrowe odchudzanie wymaga przede wszystkim cierpliwości. Jedyne, co skutkuje to ograniczenie ilości spożywanych kalorii. W Twojej codziennej diecie zadbamy o urozmaicone menu z produktów z różnych grup, które dostarczą organizmowi odpowiedniej ilości białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin oraz składników mineralnych.
Podstawową zasadą zdrowego odżywiania jest regularność - 5 posiłków w ciągu dnia zagwarantuje, iż organizm skuteczniej spali dostarczone mu kalorie. W programie CHCĘ ZDROWO JEŚĆ, kładziemy nacisk na pomoc w wykształceniu nawyków zdrowego odżywiania z odpowiednio zbilansowanych i dobranych składników. Kaloryczność potraw zostanie dobrana tak, aby zapewnić organizmowi optymalną ilość energii.
DIETA ACTIVE Dieta dla osób amatorsko i zawodowo uprawiających sporty lub wykonujących ciężką pracę fizyczną. Dostosowujemy ją do płci, wieku oraz charakteru uprawianej aktywności. Fresh Dieta dla sportowców, kładzie główny nacisk na najważniejsze składniki pokarmowe, jakie sportowiec powinien dostarczać swojemu organizmowi, czyli białko, węglowodany i antyoksydanty. Przygotowujemy posiłki lekkostrawne, tak by nie zalegały długo w żołądku.
DIETA SPECJALNA skierowana jest do klientów o szczególnych predyspozycjach żywieniowych związanych z alergiami pokarmowymi lub przewlekłymi chorobami, a także do kobiet w ciąży. Na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego nasza dietetyk opracowuje menu indywidualnie odpowiadające problemowi.
Przypadki: choroba Hashimoto, celiakia, nietolerancja glutenu, cukrzyca, alergie
Skonfiguruj swoją dietę
Skonfiguruj swoją dietę
Skonfiguruj swoją dietę
Skonfiguruj swoją dietę
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Zamów dietę
Zamów dietę testową
Dieta testowa
Skonfiguruj dietę